ČRS z.s., MO Husinec

Konec roku 2023

Je tu konec roku 2023 a tímto bychom vám chtěli popřát všechno nejlepší do roku 2024.

Se začátkem roku je spojeno odevzdávání povolenek, protože povolenka se musí odevzdat do 15 dnů po skončení její platnosti. Povolenky se mohou odevzdávat na rybářské chalupě v Husinci, po telefonické dohodě s Milanem Suchardou (viz kontakt) (žádný hromadný výdej není plánován). Ceny povolenek pro rok 2024 jsme uváděli v předchozí aktualitě (viz Ceny povolenek 2024).
!!! Připomínáme, že od roku 2024 neplatí územní povolenky na revírech rady, tj. územní povolenky neplatí na ÚN Orlík, ÚN Trnávka, Veslařský kanál Račice a pstruhový revír Morava 24. Pokud chcete na těchto revírech chytat v roce 2024, musíte si koupit buď celosvazovou (popř. celorepublikovou) povolenku nebo krátkodobou místní povolenku (viz info na stránkách ČRS).

Ceny členských příspěvků (známky) se pro rok 2024 nemění a zůstávají stejné tj:

Pozn. se zavedením IS RIS se již známky do členských legitimací od roku 2024 nevylepují.

Cena za neodpracovanou brigádnickou hodinu se zvýšila na 80 Kč (bylo odhlasováno na členské schůzi v roce 2023), tj. cena za brigádnickou povinnost je: 800 Kč (pro členy starší 15 let a mladší 66 let)

Členská schůze v roce 2024 se uskuteční v pátek 5.4.2024 od 18:00 hod v sále Národního domu v Prachaticích.

Prosba: Pokud jste si minulý rok nekupovali povolenku (tudiž nemusíte jí vracet) a chcete si koupit jen známku (tj. zaplatit si jen členství), tak bychom vás chtěli poprosit, zda byste mohli přijít až v únoru (na zaplacení členského příspěvku máte čas až do konce dubna). Rok 2024 bude ve znamení práce s novým informačním systémem RIS (Rybářský informační systém), což má za následek, že každý člen musí být evidován v RISu. U členů, kteří si berou povolenku se musí vyplnit informace o jejich rybářském lístku a tak vydání povolenky v roce 2024 může trvat o trochu déle, popř. se mohou vyskytnout v systému nějaké neočekávané chyby a tak mějte prosím při výdeji povolenek trpělivost.
Doufáme, že nový rybářský systém bude fungovat co nejspolehlivěji a že nebude moc problémů.

V novém roce přejeme našim členům všechno nejlepší, hodně štěstí a zdraví a hlavně hodně toho rybářského štěstíčka a bohatých úlovků.


Výbor MO
30.12.2023