ČRS z.s., MO Husinec

Nové webové stránky

Dnešním dnem (24.11.2018) spouštíme tyto naše nové webové stránky, na kterých Vás budeme průběžně informovat o novinkách a dění v naší MO. Boudou zde uváděny důležité informace, jako například změny RŘ (rybářského řádu), datum konání VČS (výroční členské schůze), ...

Pro navigování po našich stránkách využívejte levé menu, kde jsou odkazy na jednotlivé podstránky. Naleznete zde odkaz na seznam členů výboru MO a jednotlivých komisí, včetně kontaktů na ně. Dále v menu naleznete odkaz na aktuality, na seznam revírů o které se naše MO stará. Za zmíňku nepochybně stojí i odkaz na děti a mládež, kde jsou popř. ještě přibudou informace o kroužcích a rybolovné technice (co je RT, medailové úspěchny našich reprezentantů), ... V sekci Odkazy naleznete odkazy na jiné webové stránky či dokumenty, které by měl každý rybář občas navštívit, aby věděl, co se děje na radě či územním svazu. V posledním odkazu (kontakt) naleznete adresu sídla naší MO včetně odkazu na mapu, kde je toto sídlo vyznačeno.

Do budoucna plánujeme ještě přidat odkaz na podstránku o historii naší MO a odkaz na podstránku o chování pstruhů v naší MO. Jsme jedna z mála (možná jediná) MO v jihočeském kraji, která se věnuje chovu pstruha obecného (potočního).

Pokud máte nějaké dotazy nebojte se nás zeptat. V sekci Výbor MO najdete kontakty na jednotlivé členy výboru a komisí.


Václav Götthans
24.11.2018